Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi arasında Sosyal Bilimler Liseleri XI. Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun düzenlenmesine yönelik iş birliği protokolü imzalandı

Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi arasında  Sosyal Bilimler Liseleri XI. Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun düzenlenmesine yönelik iş birliği protokolü imzalandı

Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü, Trabzon Valiliği, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Karadeniz Teknik Üniversitesi arasında Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu’nun on birincisinin düzenlenmesi amacıyla hazırlanan iş birliği protokolü Genel Müdürümüz Sayın Cevdet VURAL, Trabzon Valisi Sayın İsmail USTAOĞLU, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU ve Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Sayın Süleyman BAYKAL tarafından 22 Şubat 2019 tarihinde Trabzon Valiliğinde imzalandı. 

Genel Müdürümüz Sayın Cevdet VURAL protokol imza törendeki konuşmasında; yapılan iş birliği ile sosyal bilimler liselerinin kurumsallaşmasına, geliştirilmesine ve kamuoyunda farkındalık oluşmasına katkı sağlayan “Sosyal Bilimler Liseleri Ulusal Öğrenci Sempozyumu”nun onbirincisinin düzenleneceğini, sempozyumun sosyal bilimler liselerindeki öğrenci ve öğretmenlerin; akademik, mesleki ve kişisel gelişimlerine katkı sağladığını, alandaki gelişmeler ve yeni uygulamalar konusunda bilgilendirildiklerini ifade eden Sayın VURAL, Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce bu yıl onbirincisinin “21. Yüzyıl İnsanlık Tehditleri” konusunda Trabzon ilinde 29-30 Nisan 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek sempozyumun düzenlenmesine katkı sağlayan, destek olan Trabzon Valiliğine, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Karadeniz Teknik Üniversitesine sağlayacakları katkılarından dolayı teşekkür etti.

 

22-02-201922-02-2019

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.