Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ANKARA İLİ ÖZEL PROGRAM VE PROJE UYGULAYAN EĞİTİM KURUMLARI (PROJE OKULLARI) MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ANKARA İLİ ÖZEL PROGRAM VE PROJE UYGULAYAN EĞİTİM KURUMLARI (PROJE OKULLARI)  MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

ORTAÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ANKARA İLİ

ÖZEL PROGRAM VE PROJE UYGULAYAN EĞİTİM KURUMLARI (PROJE OKULLARI)  MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI.

17 Eylül 2019 tarihinde Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK başkanlığında, Daire Başkanımız Mehmet BÖLÜCEK, Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Turan AKPINAR ve Ankara ili Proje Okulları Müdürlerinin katılımı ile Cumhuriyet Fen Lisesinin ev sahipliğinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirilmiştir.

Proje Okulları Öncülük Eden Kurumlar Olmalı!

Genel Müdürümüz özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarının (proje okulları) gerçekleştirdikleri özgün projelerle, sosyal ve kültürel anlamdaki başarıları ile öncülük eden kurumlar olması gerektiğini ifade etmişlerdir.

 

Akademisyenlerimizi Okullarımızda Görmek İstiyoruz.

2023 Eğitim Vizyonunda yer alan "Fen ve Sosyal Bilimler Liselerinin Yükseköğretim Kurumlarıyla İş Birlikleri Artırılacak" hedefine vurgu yapan Genel Müdürümüz liselerimizin üniversitelerle iş birliği hâlinde olması gerektiğini ve akademisyenlerin okullarımızda ders anlatmasının öğrencilerimize katkısının büyük olacağını ifade etmişlerdir.

 

Toplantıda kurum yöneticilerinin mevcut sıkıntıları dinlenirken bundan sonra toplantıların periyodik olarak devam edeceği dile getirilerek değerlendirme toplantısı sonunda Genel Müdürümüz Yusuf BÜYÜK, Daire Başkanımız Mehmet BÖLÜCEK,  İl Millî Eğitim Müdürümüz Turan AKPINAR tarafından okul müdürlülerimize kapılarının daima açık olduğunu, diledikleri zaman ulaşabileceklerini dile getirerek güzel bir eğitim öğretim yılı olması temennisi ile toplantı tamamlandı.

20-09-201920-09-201920-09-201920-09-201920-09-2019

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.