Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Ortaöğretim Öğrencilerine Yönelik "ÇEVREYİ KORUMAYA EVDEN BAŞLIYORUZ" İsimli Geri Dönüşüm Fotoğraf/Video Yarışması Yapılacaktır.

Ortaöğretim Öğrencilerine Yönelik

Ortaöğretime bağlı Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu liselerinde (sınavlı ve sınavsız) öğrenim görmekte olan öğrenciler arasında "ÇEVREYİ KORUMAYA EVDEN BAŞLIYORUZ" adlı geri dönüşüm fotoğraf/video yarışması düzenlenecektir.

Yarışma için gerekli şartları içeren şartname dokümanına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yarışmaya katılacak fotoğraf/videonun konusu; evde geri dönüşüm yapmak sureti ile doğaya ve çevreye koruyucu katkı sağlanmasını sağlayacak bir iş veya işlemin fotoğrafını veya videosunu çekmektir.

Yarışmaya Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu liselerinde (sınavlı ve sınavsız) öğrenim görmekte olan öğrenciler katılabilir.

Başvuru tarihleri, yarışma tarihi, yeri ve dereceye girenlerin duyurulması bilgileri şartnamede detaylı olarak belirtilmiştir. 19 Mart 2020 tarihi itibari ile duyurusu yapılmış olup, 20 Nisan 2020 tarihine kadar yarışmaya katılacak fotoğraf/videoların teslim edilmesi gerekmektedir.

CevreyiKoruyorum.jpg

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.