Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Ortaöğretimde Devam ve Okullaşma Oranlarının Artırılması için Teknik Destek Projesi (ODAP) Birinci Operasyon Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi

 Ortaöğretimde Devam ve Okullaşma Oranlarının Artırılması için Teknik Destek Projesi (ODAP) Birinci Operasyon Yönlendirme Komitesi Toplantısı Gerçekleştirildi

Avrupa Birliği ile Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortaklaşa finanse edilen ve Genel Müdürlüğümüzün Operasyon Faydalanıcısı olduğu, IPA II çerçevesinde yürütülmekte olan "Ortaöğretimde Devam ve Okullaşma Oranlarının Artırılması için Teknik Destek Projesi (ODAP)" Birinci Operasyon Yönlendirme Komitesi Toplantısı 14 Haziran Salı günü Ankara gerçekleştirildi.

Araştırma-Geliştirme ve Projeler Daire Başkanlığının koordinesinde yürütülen proje kapsamındaki toplantıya Genel Müdürümüz Halil İbrahim TOPÇU, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı AB ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Süreyya ERKAN, AB Türkiye Delegasyonundan Prof. Dr. Mustafa BALCI ve Millî Eğitim Bakanlığı, üniversiteler ile ilgili diğer kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Açış konuşmalarıyla başlayan toplantı, projenin ilk altı ayında gerçekleştirilen çalışmalar ile ikinci altı ayında başlatılması planlanan faaliyetler hakkında bilgi verilmesiyle devam etti.

Geniş katılımla gerçekleştirilen 1. Yönlendirme Komitesi Toplantısı, "Ortaöğretime Devam ve Okullaşma Oranlarının Artırılması için Teknik Destek Projesi" kapsamında yürütülen ilk altı aylık çalışmalar ve projenin ön çıktıları üzerinde yapılan müzakere ve değerlendirmelerle tamamlandı.

14-06-202214-06-202214-06-202214-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.