Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Çalıştayı Afyonkarahisar’da Gerçekleştirildi.

Bakanlığımıza bağlı ortaöğretim kurumlarından özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları çalıştayı, 14-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Afyonkarahisar ilinde gerçekleştirilmiştir.
Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Çalıştayı Afyonkarahisar’da Gerçekleştirildi.

2016-2017 eğitim ve öğretim yılının genel değerlendirilmesini yapmak, özel program ve proje uygulayan okulların gelişim süreçlerini desteklemek, okullar tarafından yapılacak yeni projelere dair stratejileri belirlemek ve yenilenen/güncellenen öğretim programları hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla; Ortaöğretim Genel Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Özel Program ve Proje Uygulayan Eğitim Kurumları Çalıştayı” Afyonkarahisar ilinde 14-15 Ağustos 2017 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Müsteşarımız Sayın Yusuf TEKİN, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Sayın Ayşen GÜRCAN, Talim ve Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Alpaslan DURMUŞ, Müsteşar Yardımcımız Sayın Muhterem KURT, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Ercan TÜRK, Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ, Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY, Bakanlığımız temsilcileri ile özel program ve proje uygulayan eğitim kurumlarının yöneticileri katılmıştır. Çalıştay programında Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Prof. Dr. Sayın Ayşen GÜRCAN başkanlığında düzenlenen panele; Talim Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Alpaslan DURMUŞ, Ortaöğretim Genel Müdürü Sayın Ercan TÜRK, Din Öğretimi Genel Müdürü Sayın Nazif YILMAZ, Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Sayın Osman Nuri GÜLAY panelist olarak katılmışlardır. Örnek okul sunumları ve grup çalışmalarının ardından Müsteşarımız Sayın Yusuf Tekin’in konuşmalarıyla devam eden program çalışma grupları tarafından hazırlanan raporların sunumlarıyla sona ermiştir.

 

15-08-201715-08-201715-08-201715-08-201715-08-201715-08-2017

 

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.