Ortaöğretim Genel Müdürlüğü
Protokol İmza Töreni
![Protokol İmza Töreni](/meb_iys_dosyalar/2019_11/08163209_KML_3079.jpg)
Bakanlığımız ile Aydın Doğan Vakfı arasında "T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İLE AYDIN DOĞAN VAKFI ARASINDA "GÜÇLÜ KIZLAR, GÜÇLÜ YARINLAR" KONULU İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ" hazırlanmış; Bakanlık adına Koordine Birim olarak Genel Müdürümüz Sayın Yusuf BÜYÜK ile Aydın Doğan Vakfı Yürütme Kurulu Başkanı Sayın Candan FETVACI tarafından, 07.11.2019 Perşembe günü Genel Müdürlük Makamında imzalanarak yürürlüğe girmiştir.