Ortaöğretim Genel Müdürlüğü
PURSAKLAR FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ
![PURSAKLAR FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ GENEL MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2017_12/29170609_DSC_0828.jpg)
EİT Bilim Vakfı ile Çin Halk Cumhuriyeti ortaklığında 17-22 Aralık 2017 tarihleri arasında Çin/Pekin´de düzenlenen “Kemer ve Yol: Gençlik Kampı ve Öğretmen Çalıştayı’nda ülkemizi başarı ile temsil eden Ankara Pursaklar Fen Lisesi öğrencileri idarecileri ile birlikte Genel Müdürümüz Sayın Ercan Türk’ ü ziyaret ettiler.