Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Sosyal Bilimler Liseleri Müdürleri İle Gerçekleştirilen Çevrim İçi Toplantılar Devam Ediyor

Sosyal Bilimler Liseleri Müdürleri İle Gerçekleştirilen Çevrim İçi Toplantılar Devam Ediyor

Genel Müdürlüğümüze bağlı sosyal bilimler liselerinin mevcut durumlarının değerlendirilmesi, okullar arasında bilgi paylaşımında bulunulması, yaşanan sorunların tespit edilmesi ve buna yönelik çözüm önerilerinin geliştirilmesi amacıyla planlanan çevrim içi toplantı 17 Mart Perşembe günü il ve ilçe yöneticileri ile sosyal bilimler liseleri müdürlerinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Sosyal bilimler liseleri müdürleriyle gerçekleştirilen çevrim içi toplantılarda okul yöneticilerinin; akademik başarıyı artırma, proje hazırlama, Bakanlıkça sunulan dijital kaynakların öğrenci ve öğretmenler tarafından okul içinde ve dışında kullanılma durumları, patent, faydalı model, marka ve tasarım başvuru ve tescil durumları, sosyal etkinlikler, kulüp faaliyetleri, sosyal sorumluluk projeleri,iş birliği yapılan kurum ve kuruluşlar, kütüphanelerin kullanım durumu konu başlıklarına yönelik yaptıkları çalışmalar Genel Müdürlüğümüz daire başkanlarının moderatörlüğünde yapılan oturumlarda değerlendirildi. 

Genel Müdürlüğümüze bağlı okulların niteliğini ve imkânlarını artırarak okullar arası başarı farkını azaltmak amacıyla gerçekleştirilen toplantılar tüm okul türlerine yönelik olarak, belli aralıklarla gruplar halinde gerçekleştirilmeye devam edecek.

18-03-202218-03-202218-03-202218-03-202218-03-202218-03-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.