Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Sosyal Bilimler Liseleri X. Ulusal Öğrenci Sempozyumu Balıkesir’de Gerçekleştirildi

Sosyal Bilimler Liseleri X. Ulusal Öğrenci Sempozyumu Balıkesir’de Gerçekleştirildi

Türkiye genelinde Sosyal Bilimler liselerinden öğretmen, öğrenci ve yöneticilerin katıldığı ‘Sosyal Bilimler Liseleri X. Ulusal Öğrenci Sempozyumu’ 27 Nisan 2017 tarihinde Müsteşar Yardımcımız Sayın Yusuf Büyük ve üst düzey protokolün katıldığı açılış töreni ile başlamıştır. Balıkesir Üniversitesi öğretim üyeleri Prof. Dr. Mehmet NARLI, Prof. Dr. Ertan ÖRGEN, Prof. Dr. Erdoğan TEZCİ ile Doç. Dr. Özer ÇETİN’in moderatör ve panelist olarak akademik destek verdikleri sempozyum Balıkesir İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi ev sahipliğinde gerçekleştirilmektedir.

Öğrencilerin düşünen, sorgulayan ve çözüm odaklı çalışan bireyler olarak yetişmesi ve gelecekte, ülkenin yönetiminde ve ilerlemesinde etkin söz sahibi olması açısından büyük öneme sahip olan etkinlikte; Türkiye´nin dört bir yanındaki Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri tarafından ‘Eğitim yoluyla Toplumsal Değişimde Genç İradenin Rolü’ konusunda hazırlanan toplam 94 bildirinin yer aldığı sempozyum 28 Nisan 2017 tarihinde nihayete erdi.

27-04-201827-04-201827-04-201827-04-2018

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.