Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ X. ULUSAL ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU BALIKESİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Sosyal Bilimler Liseleri X. Ulusal Öğrenci Sempozyumu 27-28 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbulluoğlu Sosyal Bilimler Lisesi ev sahipliğinde Balıkesir ilinde düzenlenecektir.
SOSYAL BİLİMLER LİSELERİ  X. ULUSAL ÖĞRENCİ SEMPOZYUMU BALIKESİR’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Gençlerimizin, demokrasinin ve hukukun evrensel ilkeleri ile ortak millî ve manevi değerlerimizi özümsemiş bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamak, eğitimde kaliteyi yükseltmek ve 2023 vizyonuna ulaşmak için toplumsal değişimi sağlamada gençlerimizin kendi iradesiyle kendi geleceklerine yön verebilmelerine ilişkin bilgi ve becerilerinin geliştirilmesi, sosyal bilimler lisesi öğrencilerinin bilimsel düşünme, araştırma yapma gibi akademik çalışmalara alt yapı oluşturabilecek analitik düşünme becerilerinin geliştirilmesi amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenmekte olan ve ülkemizdeki resmî ve özel sosyal bilimler liselerinin katılımıyla gerçekleştirilen “Ulusal Öğrenci Sempozyumu”nun bu yılki konusu “Eğitim yoluyla Toplumsal Değişimde Genç İradenin Rolü” olarak belirlenmiştir.

Makam Onayına Buradan Ulaşabilirsiniz

İllere Gönderilen Yazıya Buradan Ulaşabilirsiniz

Sempozyum Şartnamesine Buradan Ulaşabilirsiniz

Sempozyum Afişine Buradan Ulaşabilirsiniz

 

19-03-2018

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.