Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Trafik Güvenliği Temalı Çevrim İçi Bilgi Yarışması 30 Nisan Cumartesi Günü Gerçekleştirilecek

Trafik Güvenliği Temalı Çevrim İçi Bilgi Yarışması 30 Nisan Cumartesi Günü Gerçekleştirilecek

Millî Eğitim Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında "Trafik Güvenliği" temalı çevrim içi bilgi yarışması 30 Nisan cumartesi günü ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden gerçekleştirilecek.

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı resmî/özel ortaöğretim kurumlarında öğrenim gören öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilecek yarışmaya başvurular ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden yapılacak ve başvurular yarışmanın başlamasına on beş dakika kalıncaya kadar devam edecek.

Yarışmaya katılan öğrencilerimiz, 30 Nisan Cumartesi günü saat 14.00'te gerçekleştirilecek olan bilgi yarışmasına ogm.eba.gov.tr adresi üzerinden katılarak yayımlanacak olan yarışma sorularını telefon, tablet ya da bilgisayarlarından giriş yaparak cevaplayabilecekler.

"Trafik Güvenliği" temalı çevrim içi bilgi yarışması sonucunda başarılı olan öğrencilerimizden birinciye telefon, ikinciye tablet, üçüncüye ise bisiklet ve kask hediye edilecek.

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.