Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenciler

Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenciler

İlgi    : Ekim 2016 tarihli ve 2709 sayılı Tebliğler Dergisinde yayınlanarak yürürlüğe giren Millî Eğitim Bakanlığı Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan  Öğrencilerin Ödüllendirilmesine Dair Yönerge.

Uluslararası yarışmalarda derece alan  öğrenciler ile ilgili iş ve işlemler ilgi Yönerge kapsamında yürütülmektedir.

Yönergenin ödüllendirmeye ilişkin diğer işlemler başlıklı 9 uncu maddenin 3 üncü fıkrasında Bakanlıkça yapılacak işler başlıklı b bendinde; "Bireysel Dalda Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Öğrenci Listesi" ile "Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi" o yıla ait Tebliğler Dergisi'nde yayımlanmak üzere Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Bakanlığın web sayfasında yayımlanması için Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğüne, bilgi için ise derece alan ekip ve öğrencilerin okul/kurumunun bağlı olduğu birimlere gönderilir. Listenin Bakanlığın diğer yazılı, görsel ve interaktif ortam ve iletişim araçlarında da yayımlanabilmesi için Ortaöğretim Genel Müdürlüğünce gerekli tedbirler alınır" hükmü yer almaktadır.

 

Bu kapsamda; uluslararası yarışmalarda "Bireysel Dalda Derece Alan Öğrenci Listesi"  ile "Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi"  aşağıda bulunmaktadır.

"Bireysel Dalda Derece Alan Öğrenci Listesi"  

"Derece Alan Ekipte Bulunan Öğrenci Listesi"

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.