Ortaöğretim Genel Müdürlüğü 

UNICEF İş Birliği ile Yürütülmekte Olan "Ders Kitapları Yazımı Çalıştayı" Tamamlandı

UNICEF İş Birliği ile Yürütülmekte Olan

Çeşitli illerden gelen kitap yazım komisyonlarında görevli öğretmenlerin katılımıyla Genel Müdürlüğümüzün UNICEF iş birliği ile yürütmekte olduğu "Ders Kitapları Yazımı Çalıştayı" tamamlandı.

Genel Müdürlüğümüzce, tüm öğrencilere ulusal ve uluslararası ölçütlerde bilgi, beceri, tutum ve davranışların kazandırılması ile girişimci, yenilikçi, dil becerileri yüksek, sorun çözebilen, sistematik düşünebilen, iletişime ve öğrenmeye açık, özgüven ve sorumluluk sahibi sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine imkân sağlamak ve tüm seviyelerde çocukların düşünsel, duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarını destekleyen bir çalışmanın ortaya çıkması amacıyla; alan uzmanları, dil uzmanları, grafik tasarım uzmanları, ölçme değerlendirme ile program geliştirme uzmanların katılımıyla oluşturulan ders kitabı yazım ve inceleme komisyonlarının çalışmaları 6 Haziran Pazartesi günü başlamıştı.

10-06-202210-06-202210-06-2022

Atatürk Bulvarı No 98 Milli Eğitim Bakanlığı Merkez Bina Kat 5 Kızılay ÇANKAYA ANKARA - Personel İletişim

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.